Шкіряна сумка-бананка Gorangd 186

- Нет в наличии
- Код: 186
170 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкіряна сумка-бананка Gorangd 186
На сьогодні сумка-бананка стала одним із самих популярних аксесуарів для всіх вікових категорій. Такі сумочки стали модними і зручними завдяки своїй компактності і зручності в користуванні. Сумка-бананка із натуральної шкіри 184 - одна із таких. Мяка шкіра та надійна фурнітура, гарна якість пошиття, багато відділень - це ті особливості, які має шкіряна поясна сумочка.
Розміри: 32*13*9 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 5 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Регулируемый пояс, Крепление на пояс |
| Длина | 32 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Gorangd |
- Цена: 170 ₴









