Сіра перламутрова сумка-бананка "Balenciaga BP108"

- Нет в наличии
- Код: BP108
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сіра перламутрова сумка-бананка "Balenciaga BP108"
Сіра перламутрова сумка-бананка "Balenciaga BP108" дуже гарний та стильний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат різного віку. Сумка має одне відділення, в які чудово розмістяться телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Колір: сірий перламутр.
Розмір:27*13*5см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 27 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 5 см |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Производитель | Balenciaga |
| Значки | однотонна |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сірий перламутр |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 150 ₴










