Компактна, якісна дорожна сумка 69015

- Нет в наличии
- Код: 1608
920 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна,якісна дорожна сумка 69015
Компактна,якісна дорожна сумка 69015 - для тих хто часто в дорозі. Сумка ідеальна для подорожей, поїздок, відряджень чи спортивних змагань. Якісний матеріал, елегантний зовнішній вигляд, компактні розміри і хороша функціональність. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 45*30*20 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 30 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Основные | |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Сумка дорожная |
| Плечевой ремень | Да |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 4 |
| Наличие колес | Без колес |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, бокові кишені, Ручки |
- Цена: 920 ₴







