Дорожна сумка Liyang 586 (50см)

- Нет в наличии
- Код: 568
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка Liyang 586 (50см)
Дорожна сумка Liyang 568- універсальний аксесуар , який дуже добре підходить для самих різних побутових потреб чи поїздок. Виконана в кількор кольорах, що дозволить Вам вибрати для себе найбільш підходящий. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50*32*20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка дорожная |
| Наличие колес | Без колес |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Плечевой ремень | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Замок | Ні |
| Размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки, внутрішня кишеня |
- Цена: 568 ₴











