Спортивний рюкзак-мішок "Sport 0708"

- Нет в наличии
- Код: 0708
492 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний рюкзак-мішок "Sport 0708"
Спортивний рюкзак-мішок "Sport 0708" - практичний та зручний мішок з стяжками в спортивному стилі.Чудовий варіант для зберігання одягу, взуття чи інших дрібниць. Має одне відділення з маленькою кишенькою всередині, а також кишеня на блискавці спереду, та бокові відкриті кишеньки. Зручний аксесуар для використання в школі, на пляжі чи спортивних заняттях. Колір: синій, чорний, сірий, коричневий.
Розмір: 40*28*15см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Спортивный |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 492 ₴











