Туристичний рюкзак "Gorangd 20102"(85л)

- Нет в наличии
- Код: 20102
1 288 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак "Gorangd 20102"(85л)
Відправляєтеся відпочивати у лісі чи підкорювати гірські вершини, якісний похідний рюкзак вам просто необхідний. Туристичний рюкзак "Gorangd 20102"(85л) - великий і місткий рюкзак,призначений для туристичних походів та подорожей. Рюкзак складається з одного основне відділення та ще додаткових бокових кишень та кишень на блискавці на лицевій частині рюкзака. Для зручного використання передбачені м'які шлейки, бокові та грудні стяжки. Колір: чорний.
Розмір:60*37*33см.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 23 см |
| Ширина | 37 см |
| Высота | 60 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне, бокові кишені, кишені на лицевій стороні на блискавці |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Состояние | Нове |
- Цена: 1 288 ₴








