Туристичний рюкзак "Ronglida 1825"(70л)

- Нет в наличии
- Код: 1825
866 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак "Ronglida 1825"(70л)
Туристичний спортивний рюкзак "Ronglida 1825"(70л) - великий і місткий рюкзак,призначений для туристичних походів та подорожей. Рюкзак має одне велике основне відділення. Є ще додаткові бокові кишені та кишені на блискавці на лицевій частині рюкзака. Для зручного використання передбачені м'які шлейки, бокові та грудні стяжки. Колір: синій, чорний, бірюзовий.
Розмір:58*35*20см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 58 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне, бокові кишені, кишені на лицевій стороні на блискавці |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
- Цена: 866 ₴











