Туристичний спортивний рюкзак "Gingpin 1788"

- Нет в наличии
- Код: 1788
812 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний спортивний рюкзак "Gingpin 1788"
Туристичний спортивний рюкзак "Gingpin 1788" - це яскравий, спортивний туристичний рюкзак, невеликого розміру. Чудово підійде туристам, спортсменам, а також активним людям які полюбляють походи та подорожі. Рюкзак має одне велике основне відділення. Є ще додаткові бокові кишені та кишені на блискавці на лицевій частині рюкзака. Для зручного використання передбачені м'які шлейки та ручка. Колір:салатовий, червоний.
Розмір:50*35*15см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 15 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 50 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне, бокові кишені, кишені на лицевій стороні на блискавці |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
- Цена: 812 ₴











