Стильна лакова сумка-бананка зі шкірзамінника "ICE A46006-73"

- Нет в наличии
- Код: A46006-73
271 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна лакова сумка-бананка зі шкірзамінника "ICE A46006-73"
Стильна лакова сумка-бананка зі шкірзамінника "ICE A46006-73" - дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат різного віку. Красивий оригінальний дизайн неодмінно сподобається найвибагливішим модницям. Пошита зі шкірозамінника з лакованою поверхнею з голограмою. Бананка має два відділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Колір: чорний, сріблястий, червоний, блакитний, жовтий.
Розмір:30*13*8см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 30 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 271 ₴











