Рюкзак туристичний "Ronglida 810" (50л)

- Нет в наличии
- Код: 810
839 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак туристичний "Ronglida 810" (50л)
Рюкзак туристичний "Ronglida 810" (50л) - стильний спортивно-туристичний рюкзак невеликого розміру. Чудово підійде туристам, спортсменам, а також активним людям які полюбляють походи та подорожі. Рюкзак має одне велике основне відділення. Є ще додаткові бокові кишені та кишені на блискавці на лицевій частині рюкзака.Для зручного використання передбачені м'які шлейки та ручка. Колір:синій, чорний, червоний.
Розмір:55*33*18см.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 50 л |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 18 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 55 см |
| Особливості | водонепроникні властивості |
| Віділення | 1 основне |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Состояние | Нове |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
- Цена: 839 ₴











