Туристичний рюкзак "Kuhupiju 202"(65л)

- Нет в наличии
- Код: 202
920 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний рюкзак "Kuhupiju 202"(65л)
Туристичний рюкзак "Kuhupiju 202"(65л) - універсальний і якісний туристичний рюкзак, виконаний в оригінальному стилі, з відмінними функціональними характеристиками. Це незамінний аксесуар для туристичний походів та експедицій. Пошитий з міцної вологостійкої тканини. Колір: червоний, синій, темно-синій, чорний. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 55*35*17 см.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 65 л |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 17 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 55 см |
| Тип | Туристичний рюкзак |
| Материал | Поліестер |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Великий |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на блискавці, просторе відділення, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Карманы | Бокові, Внутрішні, Зовнішні |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
| Особенности рюкзака | Бокова стяжка, Анатомічна конструкція |
- Цена: 920 ₴











