Сумка для ноутбука "Gorangd 21062(40см)

- Нет в наличии
- Код: 21062
974 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для ноутбука "Gorangd 21062(40см)
Сумка для ноутбука "Gorangd 21062(40см) стильний аксесуар, для тих кому необхідно носити з собою ноутбук або планшет. Сумка має два відділення, та кишені на блискавці ззаду і спереду сумки. Укомплектована плечовим ремінцем. Також передбачені зручні ручки для носіння в руках. Колір: синій, чорний. За детальною інформацією звертайтесь по телефону вказаному на головній сторінці.
Розміри: 40*30*11 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 3 |
| Страховочный ремешок | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Сумка для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Отделения | Відділення для ноутбука, відділення-органайзер, внутрішні кишені, зовнішні кишені на блискавці, 2 основних |
- Цена: 974 ₴











