Сумка для ноутбука "Gorangd 28012(40см)

- Нет в наличии
- Код: 28012
974 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для ноутбука "Gorangd 28012(40см)
Сумка для ноутбука "Gorangd 28012(40см) , вкрай необхідний предмет, для тих кому приходиться носити з собою ноутбук або планшет. Сумка має одне відділення, та кишені на блискавці ззаду і спереду сумки.За детальною інформацією звертайтесь по телефону вказаному на головній сторінці.
Розміри: 40*30*7 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Количество отделений | 3 |
| Размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | сумка для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки |
| Состояние | Нове |
| Отделения | Відділення для ноутбука, 1 основне, відділення-органайзер, внутрішні кишені, зовнішні кишені на блискавці |
- Цена: 974 ₴











