Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука "Wait for you" 1085

- Нет в наличии
- Код: 1085
974 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука "Wait for you" 1085
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука "Wait for you" 1085 - рюкзак для міста з відділенням для ноутбука та багатьма кишенями на блискавці. Два зручних основних відділення та одна кишеня на спинці рюкзака. Передбачений USB вихід і кабель. Модель "Wait for you" 1085 може підійти як для роботи так і для прогулянок містом, та навіть для навчання в школі. Рюкзак має ортопедичну спинку та зручні шлейки що регулюються. Виконаний в чорному кольорі з різними принтами.
Розмір: 43*27*16см.
| Размеры | |
|---|---|
| Глубина | 16 мм |
| Высота | 43 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Тип | Рюкзак для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, анатомічна конструкція, просторе відділення, внутрішня кишеня, кишеня на лицевій стороні, USB,кабель |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Карманы | Внутрішні, Бокові |
| Материал | Поліестер |
| Відділення | 2 основних |
| Основные | |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
- Цена: 974 ₴











