Стильна сумка-бананка зі шкірзамінника "Fashion Z2020"

- Нет в наличии
- Код: Z2020
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна сумка-бананка зі шкірзамінника "Fashion Z2020"
Стильна сумка-бананка зі шкірзамінника "Fashion Z2020", дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат різного віку. Бананка має два відділення, в які чудово вміщуються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Кольори: Чорний, світло-коричневий, кремовий,коричневий, білий, сріблястий.
Розмір:33*15*2см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Длина | 33 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 2 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Значки | значки-накатки можуть бути різні |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 150 ₴











