Золотиста сумка-бананка зі шкірзамінника В34

- Нет в наличии
- Код: В34
160 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Золотиста сумка-бананка зі шкірзамінника В34
Золотиста сумка-бананка зі шкірзамінника В33 дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат любого віку. Бананка має два відділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Колір: золотистий.
Розмір:33*12*6см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 33 см |
| Высота | 12 см |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Золотистый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Значки | однотонна |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 160 ₴





