Рожева перламутрова бананка зі шкірзамінника В32

- Нет в наличии
- Код: В32
160 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рожева перламутрова бананка зі шкірзамінника В32
Рожева бананка зі шкірзамінника В32 дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат любого віку. Бананка має два відділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас. Колір: рожевий перламутр.
Розмір:33*12*6см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 33 см |
| Высота | 12 см |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Значки | однотонна |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
| Пол | Жіночий |
- Цена: 160 ₴





