Дитячий яскравий рюкзак з іграшкою 674

- Нет в наличии
- Код: 674
492 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий яскравий рюкзак з іграшкою 674
Дитячий яскравий рюкзак з іграшкою 674 - стильний та компактний рюкзак з одним відділенням та кишенькою, в якій зручно розмітилась іграшка. Ідеально підходить для маленьких діток дошкільного віку, які полюбляють оригінальність та яскравість. В наявності в рожевому, синьому, малиновому та блакитному кольорі.
Розмір: 25х20х8см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Глубина | 8 см |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Малиновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Тип | Дошкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Количество отделений | 1 основне |
| Размер | Малий |
| Персонажи | М'яка іграшка |
- Цена: 492 ₴











