Стильний жіночий міський рюкзак з еко-шкіри J783

- Нет в наличии
- Код: J783
280 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний жіночий міський рюкзак з еко-шкіри J783
Жіночий міський рюкзак з еко-шкіри J783 - яскравий та стильний рюкзак з одним відділенням та кишенею на "блискавці" на лицевій стороні. Має зручні плечові шлейки які знімаються, та ручку для носіння у руці. Красивий, оригінальний дизайн та функціональність не залишать байдужим представниць прекрасної статті.
Розмір: 28х22х13см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 13 см |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Пол | Жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, металеві прикраси |
| Состояние | Нове |
| Материал | Штучна шкіра |
| Карманы | Внутрішні, фронтальний |
- Цена: 280 ₴






