Рюкзак з екошкіри David Jones 686603

- Нет в наличии
- Код: 686603
2 164 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак з екошкіри David Jones 686603
Рюкзак David Jones 686603, виготовлений з якісної екошкіри. Чудово гармонує з різним видом одягу. Дуже зручний та практичний в носінні. Рюкзак має одне містке відділення та кишеньки на блискавці.
Розмір: 36х27х13см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 13 см |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Штучна шкіра |
| Карманы | Внутрішні, фронтальний |
- Цена: 2 164 ₴







