Шкільний каркасний рюкзак для дівчинки "Migini" 8818

- Нет в наличии
- Код: 8818
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шкільний каркасний рюкзак для дівчинки "Migini" 8818
Шкільний каркасний рюкзак для дівчинки "Migini" 8818 - яскравий аксесуар для школи, зі стильним дизайном з принтом з метеликами. Має просторе відділення для книг, зошитів, та інших шкільних дрібниць на блискавці, а також рюкзак має кишені по боках та кишеньки на лицевій стороні. Ідеально підходить для навчання ученицям молодших класів. В наявності в рожевому,фіолетовому та чорному кольорі.
Розмір: 37х29х18см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Глубина | 18 см |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Для дівчаток |
| Тип | Шкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Карманы | Бокові, Фронтальні |
| Возрастная группа | Підліткова/дитяча |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | Метелики |
| Количество отделений | 1 основне |
| Размер | Середній |
- Цена: 795 ₴











