Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Shengfute" 1808

- Нет в наличии
- Код: 1808
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Shengfute" 1808
Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Shengfute" 1808 - якісна сумка-рюкзак з однією шлейкою для молодих людей, і являється чудовим варіантом для щоденного використання. Має одне просторе відділення та кишені на блискавці. Її можна носити як сумку через плече, як нагрудну сумку, а також як рюкзак. Виглядає сумка-рюкзак стильно та сучасно.
Розмір: 29х16х11см.
| Основные | |
|---|---|
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Размер | Малий |
| Цвет | Чорний |
| Жесткость | М'яка |
| Отделения | 1 основне, зовнішні кишені на блискавці |
| Количество отделений | 2-3 |
| Состояние | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 568 ₴







