Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Sheng ming"1691

- Нет в наличии
- Код: 1691
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Sheng ming"1691
Сумка-рюкзак через плече (кобура) "Sheng ming"1691 - молодіжна сумка-рюкзак з однією шлейкою з виходом USB. Ідеальний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі, і являється чудовим варіантом для щоденного використання.Має одне просторе відділення та кишені на блискавці. Її можна носити як сумку через плече, як нагрудну сумку, а також як рюкзак. Виглядає сумка-рюкзак стильно та сучасно.
Розмір: 28х23х10см.
| Основные | |
|---|---|
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Размер | Малий |
| Цвет | Чорний |
| Жесткость | М'яка |
| Отделения | 1 основне, зовнішні кишені на блискавці |
| Количество отделений | 2-3 |
| Состояние | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 568 ₴








