Дорожна сумка на колесах "Santida Sport" 310 (45см)

- Нет в наличии
- Код: 310
1 136 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка на колесах "Santida Sport" 310 (45см)
Дорожна сумка на колесах "Santida Sport" 310 (45см) - достатньо місткий аксесуар для подорожей, поїздок чи відряджень з одним відділенням на блискавці. На лицевій стороні сумки дві кишені для різних дрібничок.Для зручності передбачено м'які ручки, а також телескопічну ручку. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 45*30*25 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 30 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 25 см |
| Основные | |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Фіолетовий |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишені на лицевій стороні |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Состояние | Новий |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 136 ₴









