Стильний клатч "Balisa" 0329

- Нет в наличии
- Код: 0329
848 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний клатч "Balisa" 0329
Якісний клатч призначений для доповнення образу,він підкреслює стиль та демонструє статус власника, тому важливо приділити увагу вибору такого аксесуара. Стильний клатч "Balisa" 0329- практичний, середнього розміру з гарною функціональністю. Має 8 відділень для карток, 5для купюр та одне для монет.
Розміри: 19,5*9,7*2,5см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Ширина | 97 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Длина | 195 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Количество отделений для купюр | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Цвет | Чорний |
| Застежка | Блискавка |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
- Цена: 848 ₴






