Практична жіноча сумка 0903 (36см)

- Нет в наличии
- Код: 0903
168 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практична жіноча сумка 0903 (36см)
Господарська жіноча сумка 0903 (36см) - зручний, практичний та симпатичний аксесуар для жінок. Містка сумка з одним відділенням на блискавці, завжди буде доречною в жіночому гардеробі. В наявності є моделі різних кольорів і з різними принтами. За детальною консультацією звертайтесь до наших співробітників.
Розміри: 36*36*18 см.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 180 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 360 мм |
| Размер | Средний |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Текстиль |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Телескопическая ручка | False |
| Регулировка размера | False |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сумка жіноча |
| Количество отделений | 1 основне |
| Замок | Ні |
| Состояние | Нове |
| Отделения | 1 основне |
| Стиль | Повсякденний |
| Размеры | |
| Глубина | 21 см |
- Цена: 168 ₴











