Стильний шкіряний клатч, портмоне "HT 162-2"

- Нет в наличии
- Код: 162-2
1 742 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний шкіряний клатч, портмоне "HT 162-2"
Стильний шкіряний клатч, портмоне "HT 162-2" - функціональний аксесуар із натуральної шкіри. Має чудовий дизайн, передбачено декілька відділень для карток, фотографій чи посвідчень, а також відділення для грошових купюр та для монет. Стильне портмоне "HT 162-2" - якісній та презентабельний предмет гардеробу. Має 13 відділень для пластикових карток, 5 відділення для купюр. Виготовлений з натуральної шкіри в чорному кольорі. Красиво запакований в коробку. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20,4*10,7*2,7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для купюр | 5 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Ширина | 107 мм |
| Толщина | 27 мм |
| Длина | 204 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений для кредитных карт | 19 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Пол | Unisex |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Цвет | Чорний |
| Застежка | Блискавка |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
- Цена: 1 742 ₴





