Стильний рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss1798

- Нет в наличии
- Код: 1798
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 1798
Сучасні молоді люди все частіше віддають перевагу універсальним рюкзакам. Це зручність, комфорт та стиль. Міський рюкзак Swiss 1798 - універсальний рюкзак з ортопедичною спинкою. Має два відділення, одне з яких підходить для ноутбука, кишені на лицевій стороні на блискавці та дві бокові сітчасті кишені та на блискавці. Вхід для навушників та USB розташований на шлейці. Модель прекрасно підійде для старшокласників та студентів.
Розмір: 41*28*26см.
| Размеры | |
|---|---|
| Ширина | 28 мм |
| Высота | 41 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Основные | |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений | 5-6 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, сітчаті бокові кишені, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені, вхід usb/навушники |
| Состояние | Нове |
| Отделения | 2 основних |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Карманы | Внутрішні, Бокові |
| Материал | Поліестер |
| Особливості | |
| Особливості рюкзака | Відділення для ноутбука, вхід USB/навушники, 2 основних відділення, Грудна/бокова стяжка, Кишені на блискавці, Сітчасті бокові кишені |
- Цена: 947 ₴











