Стильний рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 1799

- Нет в наличии
- Код: 1799
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 1799
Сучасні молоді люди все частіше віддають перевагу універсальним рюкзакам. Це зручність, комфорт та стиль. Міський рюкзак Swiss1799 - універсальний міський рюкзак з ортопедичною спинкою. Має два відділення, одне з яких підходить для ноутбука, кишені на лицевій стороні на блискавці та дві бокові сітчасті кишені та на блискавці. Вхід для навушників та USB розташований на шлейці. Модель прекрасно підійде для старшокласників та студентів.
Розмір: 42*27*22см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 22 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, сітчаті бокові кишені, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені, відділення для яноутбука, вхід usb/навушники |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
| Особливості | |
| Особливості рюкзака | Відділення для ноутбука, вхід USB/навушники, 2 основних відділення, Грудна/бокова стяжка, Кишені на блискавці, Сітчасті бокові кишені |
- Цена: 947 ₴











