Міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 8815

- Нет в наличии
- Код: 8815
1 022 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 8815
Стильний міський рюкзак Swiss 8815 - універсальний міський рюкзак з ортопедичною спинкою. Має два відділення, одне з яких підходить для ноутбука, кишені на лицевій стороні на блискавці та дві бокові сітчасті кишені та на блискавці.Вхід для навушників та USB розташований на шлейці. Модель прекрасно підійде для старшокласників та студентів.
Розмір: 48*28*21см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 21 см |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, сітчаті бокові кишені, анатомічна конструкція, просторе відділення, внутрішня кишеня, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені, відділення для яноутбука, вхід usb/навушники |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 022 ₴











