Міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 8810

- Нет в наличии
- Код: 8810
1 022 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 8810
Стильний міський рюкзак Swiss 8810 - універсальний міський рюкзак з ортопедичною спинкою. Має два відділення, одне з них підходить для ноутбука, кишені на лицевій стороні на блискавці та дві бокові сітчасті кишені та на блискавці. А також передбачена кишеня з дощовиком. Вхід для навушників та USB розташований на шлейці.Модель прекрасно підійде для старшокласників та студентів.
Розмір: 43*28*21см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 21 см |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, сітчаті бокові кишені, анатомічна конструкція, просторе відділення, внутрішня кишеня, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені, відділення для яноутбука, вхід usb/навушники, Дощовик |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 022 ₴











