Універсальний, компактний міський рюкзак A810

- Нет в наличии
- Код: A810
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний, компактний міський рюкзак A810
Універсальний, компактний міський рюкзак A810- стильний молодіжний міський рюкзак з багатьма відділами та додатковими функціями. Взагалі ця модель рахується універсальною і може підійти як для спорту так і для прогулянок містом, та навіть для навчання в школі. Рюкзак має ортопедичну спинку, зручну ручку з тканини, USB вхід, вхід для навушників, відділення для ноутбука. Виконаний в кількох кольорових комбінаціях.
Розмір: 33*24*16 см
| Основные | |
|---|---|
| Особенности | Совместим с форматом А4 |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 24 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 757 ₴











