Універсальний міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 625

- Нет в наличии
- Код: 625
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний міський рюкзак з відділенням для ноутбука Swiss 625
Стильний міський рюкзак Swiss 625 - універсальний міський рюкзак з багатьма відділами та додатковими функціями. Взагалі ця модель рахується універсальною і може підійти як для спорту так і для прогулянок містом, та навіть для навчання в школі. Рюкзак має ортопедичну спинку та відділення для ноутбука.
Розмір: 45*30*20см.
| Основные | |
|---|---|
| Особенности | Совместим с форматом А4 |
| Глубина | 20 см |
| Высота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Тканина з пвх покриттям |
- Цена: 795 ₴











