Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука 1797

- Нет в наличии
- Код: 1797
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука 1797
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука 1797 - якісний і функціональний рюкзак, чудово підходить для поїздки на роботу, навчання та прогулянки. Головна особливість цієї моделі, це відділення для ноутбука, а також передбачено вхід USB і для навушників. Рюкзак виконаний із міцної тканини з кількома відділення ми на "блискавці". За детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розмір: 41*26*25см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 25 см |
| Высота | 41 см |
| Ширина | 26 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий |
| Тип | Рюкзак для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, відділення для яноутбука, вхід usb/навушники |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 947 ₴











