Універсальний рюкзак для ноутбука " Witzman YR B3301"

- Нет в наличии
- Код: B3301
1 470 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний рюкзак для ноутбука " Witzman YR B3301"
Універсальний рюкзак для ноутбука " Witzman YR B3301" - має оптимальні габаритні розміри і прекрасним чином підходить для поїздки на роботу, навчальних закладів та прогулянки. Головна особливість цієї моделі, це відділення для ноутбука. Рюкзак виконаний із якісної міцної тканини з кількома відділення ми на "блискавці". Практичний та зручний рюкзак " Witzman YR B3301", може стати надійним супутником для щоденного використання. За детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розмір: 47*31*21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 21 см |
| Высота | 47 см |
| Ширина | 31 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий |
| Тип | Рюкзак для ноутбука |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 470 ₴







