Рюкзак для ноутбука Gorangd 601-05-17

- Нет в наличии
- Код: 601-05-17
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука Gorangd 601-05-17
Стильний рюкзак для ноутбука Gorangd 601-05-17 - якісний та практичний рюкзак з двома просторим відділенням на блискавці для зручного носіння ноутбука, книг, зошитів та гаджетів та ін. А також має дві невеликі кишені на лицевій стороні. Ідеально підходить для ділових людей та студентів.
Розмір: 43*30*16 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Глубина | 16 мм |
| Высота | 43 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основные | |
| Тип | Рюкзак |
| Карманы | Внутрішні, Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
| Количество отделений | 2 основних |
| Отделения | Відділення для ноутбука, зовнішня кишеня на блискавці |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 795 ₴










