Туристичний дорожний рюкзак-сумка Wshihaom В309(50см)

- Нет в наличии
- Код: B309
1 894 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний дорожний рюкзак-сумка Wshihaom В309(50см)
Туристичний дорожний рюкзак-сумка Wshihaom В309(50см) - універсальний і якісний рюкзак, виконаний в оригінальному стилі, з відмінними функціональними характеристиками. Пошитий з міцної вологостійкої тканини. Можна використовувати як рюкзак, передбачені зручні шлейки, та як сумку за допомогою ручки. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50*26*20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 26 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 20 см |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 2 |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, бокова кишеня, кишеня на блискавці, просторе відділення |
| Форма | Прямокутна |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
| Вентиляция спины | Сітка |
| Карманы | Бокові, Внутрішні, Зовнішні |
| Особенности рюкзака | Бокова стяжка, Анатомічна конструкція |
- Цена: 1 894 ₴






