Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука Gorangd 803-01-16

- Нет в наличии
- Код: 803-01-16
757 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука Gorangd 803-01-16
Універсальний рюкзак з відділенням для ноутбука Gorangd 803-01-16 - має оптимальні габаритні розміри і прекрасним чином підходить для поїздки на роботу, учбових закладів та прогулянки. Головна особливість цієї моделі, це відділення для ноутбука. Рюкзак виконаний із якісної міцної тканини з кількома відділення ми на "блискавці". Практичний та зручний рюкзак Gorangd 803-01-16, може стати надійним супутником для щоденного використання. За детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розмір: 38*29*18 см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 29 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 18 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, відділення для яноутбука |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Материал | Поліестер |
| Узоры и принты | однотонний |
- Цена: 757 ₴











