Туристичний дорожний рюкзак-сумка Witzman 2023(55см)

- Нет в наличии
- Код: 2023
1 818 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туристичний дорожний рюкзак-сумка Witzman 2023(55см)
Туристичний дорожний рюкзак-сумка Winzman 2023(55см) - універсальний і якісний рюкзак, виконаний в оригінальному стилі, з відмінними функціональними характеристиками. Пошитий з міцної вологостійкої тканини зі вставками зі шкірозамінника. Можна використовувати як рюкзак, передбачені зручні шлейки, та як сумку за допомогою ручки. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 55*32*22 см.
| Основные | |
|---|---|
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 2 |
| Глубина | 22 см |
| Ширина | 55 см |
| Высота | 32 см |
| Плечевой ремень | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Материал | Текстиль/еко-шкіра |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Чорний |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, бокова кишеня, кишеня на блискавці, просторе відділення |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, підліткова |
| Карманы | Бокові, Внутрішні, Зовнішні |
| Назначение рюкзака | Туризм/подорожжі |
| Вентиляция спины | Сітка |
| Особенности рюкзака | Бокова стяжка, Анатомічна конструкція |
- Цена: 1 818 ₴







