Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2513

- Нет в наличии
- Код: 2513
862 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2513
Якісна чоловіча сумка через плече Wallaby 2513 - стильна та практична сумка-месседжер через плече. Виготовлена з тканини кринкель(жатка) 1200D з хорошою фурнітурою.Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Має два основних відділеннь і дві кишені на "блискавці" на фронтальній частині. Колір: чорний. Детальна інформація за телефонами вказаними на сайті.
Розмір: 35*26*17 см
| Основные | |
|---|---|
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Отделения | 2 основных |
| Ручки | Одна |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Форма | Прямокутна |
| Размер | Середній |
| Материал | тканина(жатка)1200D |
| Жесткость | М'яка |
| Количество отделений | 4-6 |
| Состояние | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 862 ₴







