Сумка через плече чоловіча Wallaby 2611

- Нет в наличии
- Код: 2611
335 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка через плече чоловіча Wallaby 2611
Сумка через плече чоловіча Wallaby 2611 - стильна та практична сумка-месседжер через плече з міцної тканини. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Має одне основне відділення і дві кишені на "блискавці" на фронтальній частині. Колір: чорний. Детальна інформація за телефонами вказаними на сайті.
Розмір: 23*30*13 см
| Основные | |
|---|---|
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Форма | Прямокутна |
| Размер | Середній |
| Жесткость | М'яка |
| Отделения | 1 основне, дві кишені на лицевій стороні |
| Количество отделений | 3-4 |
| Состояние | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 335 ₴





