Сучасний рюкзак для міста Х001

- Нет в наличии
- Код: Х001
692 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний рюкзак для міста Х001
Сучасний рюкзак для міста Х001 - має оптимальні габаритні розміри і прекрасним чином підходить для поїздки на роботу, учбових закладів та прогулянки. Рюкзак виконаний із якісної міцної тканини з кількома відділення ми на "блискавці". Практичний та зручний рюкзак Х001, може стати надійним супутником для щоденного використання. За детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розмір: 40*28*16 см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 28 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, анатомічна конструкція, внутрішня кишеня, просторе відділення, бокові кишені, вставки з еко-шкіри |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 692 ₴











