Рюкзак з екошкіри David Jones 696602

- Нет в наличии
- Код: 696602
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак з екошкіри David Jones 696602
Рюкзак David Jones 696602, виготовлений з якісної екошкіри. Чудово гармонує з різним видом одягу. Дуже зручний та практичний в носінні. Рюкзак має одне містке відділення та кишеньки на блискавці.
Розмір: 29х20х10см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 10 см |
| Высота | 29 см |
| Ширина | 20 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Пол | Жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Штучна шкіра |
- Цена: 947 ₴







