Стильний чоловічий(unisex) клатч зі шкірозамінника S189-5

- Нет в наличии
- Код: S189-5
303 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний чоловічий(unisex) клатч зі шкірозамінника S189-5
Стильний чоловічий(unisex) клатч S189-5 - стильний аксесуар виготовлений із шкірозамінника. Має чудовий функціонал, є 7 відділень для карток, а також 2 відділення для грошових купюр відкритих та одне на блискавці. Клатч S184-5 - прекрасний варіант для подарунку, буде доречний як чоловіку так і жінці. Виконаний в чорному кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20*10,5*3 см. Ручка:18см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Ширина | 105 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 200 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений для кредитных карт | 7 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Материал | Штучна шкіра |
| Цвет | Чорний |
| Застежка | Блискавка |
| Состояние | Новий |
- Цена: 303 ₴








