Клатч unisex з натуральної шкіри "Anil 742-A"

- Нет в наличии
- Код: 742-A
1 628 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клатч unisex з натуральної шкіри "Anil 742-A"
Клатч unisex з натуральної шкіри "Anil 742-A" - стильний, якісний аксесуар виготовлений із натуральної шкіри Має чудовий функціонал, привабливий дизайн, який підходить чоловікам і жінкам. Має 15 відділень для карток, а також 2 відкритих відділення для грошових купюр та 4 відділення на блискавці. Виконаний в чорному кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20.5*10.7*3см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для купюр | 6 |
| Ширина | 107 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 205 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений для кредитных карт | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Цвет | Чорний |
| Застежка | Блискавка |
| Состояние | Новий |
| Количество отделений на молнии | 4 |
- Цена: 1 628 ₴






