Дорожна сумка на колесах з розширенням у висоту 364 (40+7см)

- Нет в наличии
- Код: 364
1 666 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка на колесах з розширенням у висоту 364 (40+7см)
Дорожна сумка на колесах з розширенням у висоту 364 (40+7см) - достатньо місткий аксесуар для подорожей, поїздок чи відряджень з можливістю збільшення розміру. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 55*40+7*35 см.
| Основные | |
|---|---|
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, збільшення об"єму |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 1 666 ₴











