Жіночий шкіряний гаманець Kochi K-Y2091

- Нет в наличии
- Код: K-Y2091
886 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий шкіряний гаманець Kochi K-Y2091
Жіночий шкіряний гаманець Kochi K-Y2091, для щоденного використання. Якісний, компактний та функціональний, без лишніх дизайнерських атрибутів, найкращим чином підійде для тих, кому важлива функціональність та зручність. Має 7 відділень для карток, 4+3 для купюр, одне зовнішне віділення для монет Колір- коричневий, червоний
Розміри: 19*9,2*3 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 7 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 92 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 190 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Застежка | Кнопки, Защелка |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Цвет | Різні кольори |
| Расположение монетницы | Зовні |
| Состояние | Новий |
- Цена: 886 ₴









