Жіночий шкіряний гаманець Tailian T715

- Нет в наличии
- Код: T715
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T715
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T715, для щоденного використання. Якісний, компактний та функціональний, без лишніх дизайнерських атрибутів, найкращим чином підійде для тих, кому важлива функціональність та зручність. Має 11 відділень для карток, 4+1 для купюр, одне зовнішне віділення на і одне для монет всередині. Є прозоре відділення. Колір- коричневий
Розміри: 15,2*9,6*3 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 11 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 96 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 152 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Застежка | Кнопки, Защелка |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
- Цена: 720 ₴







