Невеликий жіночий шкіряний гаманець Tailian T728

- Нет в наличии
- Код: T728
636 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невеликий жіночий шкіряний гаманець Tailian T728
Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 7 відділень для карток, 2+1 для купюр, одне зовнішне віділення на "блискавці" для монет. Колір- коричневий
Розміри: 10,5*8*3,7 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 7 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 58 мм |
| Толщина | 37 мм |
| Длина | 105 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Застежка | Кнопки, Защелка |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Расположение монетницы | Зовні |
| Состояние | Новий |
- Цена: 636 ₴







