Гаманець жіночий шкіряний Tailian T809

- Нет в наличии
- Код: T809
742 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гаманець жіночий шкіряний Tailian T809
Найкращим попитом користуються жіночі шкіряні гаманці прямокутної форми з застібкою типа "поцілуйчик", кнопкою та "блискавкою". Такі моделі мають багато різних відділень і кишеньок для пластикових карт, відділень для купюр та інших цінних дрібниць. Шкіряний Tailian T809 - одна із таких моделей. Має11 відділень для карток, 4+3 для грошових купюр, одне для монет. Виготовлений в чорному, червоному та коричневому кольорі. За дельною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 18,8*9,3*3,3 см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 11 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 93 мм |
| Толщина | 33 мм |
| Длина | 188 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Застежка | Кнопки, Защелка |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
| Количество отделений для купюр | 7 |
- Цена: 742 ₴











